Wysoka jakość nauczania i wychowania

Komfortowe warunki, nauka na wysokim poziomie

Naszym celem jest stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi małych ludzi, dlatego zapraszamy Państwa dzieci do komfortowego budynku, położonego na skraju lasu w Nadarzynie. Zapewniamy naukę na wysokim poziomie, w atmosferze przyjaźni i wzajemnej akceptacji, w kameralnych klasach, w szkole bez dzwonków i stresu, gdzie nauczyciel jest przewodnikiem i doradcą każdego ucznia. Uczymy mądrze i twórczo przez doświadczenie i aktywne działanie.

Naszym mottem jest myśl Konfucjusza:

Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem”.

Tradycja i nowoczesność

Pragniemy łączyć tradycję z nowoczesnością, dlatego naszych uczniów, na wzór najlepszych szkół brytyjskich, obowiązuje strój szkolny. Stosujemy nowatorskie metody nauczania oraz wykorzystujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne, między innymi wprowadzamy do procesu edukacyjnego elementy pedagogiki Marii Montessori.