Weronika Bieńkowska

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunku pedagogika (edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna). Ukończyła również pedagogikę specjalną (terapia pedagogiczna). Pogłębia wiedzę na kursach i warsztatach. Między innymi ukończyła kurs pedagogiki Marii Montessori w zakresie edukacji wieku dziecięcego oraz kurs terapii ręki.

Od lutego do czerwca 2017 roku w ramach wymiany studenckiej studiowała w La Haute École Charlemagne w Liège (Belgia). Jest aktywnie działającą Instruktorką Związku Harcerstwa Polskiego. Od 2013 r. prowadzi 1 Nadarzyńską Gromadę Zuchową ,,Radosne Wilczęta”. Interesuje się językiem francuskim. Lubi poezję śpiewaną oraz gra na gitarze, czego chętnie uczy innych. Prywatnie żona Wojciecha i mama Maksymiliana.