Paulina Szelerska

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

Wychowawczyni klasy III. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym, kierunek kulturalno-oświatowy oraz Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie, kierunek edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest też instruktorem rytmiki i byłą artystką PZLPiT „Mazowsze”.

Brała udział w licznych kursach i szkoleniach o tematyce: kreatywne warsztaty muzyczne, ADHD dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, autyzm i komunikacja alternatywna, rozwój dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, trudne zachowania wśród uczniów.

Praca z dziećmi to jej pasja, zajmuje się tym od 15 lat. Mając doświadczenie w pracy na scenie przekazuje dzieciom miłość do śpiewu i tańca. Wyznaje myśl, że „Nauczyciel powinien widzieć więcej niż tylko twarze dzieci – powinien starać się zobaczyć ich dusze”.(B.Cage)

Prywatnie miłośniczka i właścicielka kotów syberyjskich i psa rasy buldog francuski. Lubi wycieczki rowerowe i spotkania w gronie przyjaciół oraz rodziny.