Magdalena Szamota

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej kierunków: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Edukacja Artystyczna na specjalności arteterapia. Wcześniej ukończyła Liceum Plastyczne im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi zdobywając wykształcenie plastyczne na profilu formy użytkowe, wyroby unikatowe. Ostatnio pracowała jako nauczyciel w prywatnym przedszkolu oraz w Ośrodku Kultury Ochota gdzie nadal prowadzi warsztaty plastyczne. W pracy z dziećmi wykorzystuje wiedzę z zakresu zarządzania talentami i elementy pedagogiki twórczości, rozwijając indywidualne zdolności uczniów. Lubi wszelkie przejawy kreatywności artystycznej, interesuje się psychologią, socjologią i szeroko pojętą sztuką.