Edyta Witek

Nauczycielka języka angielskiego

Wychowawczyni klasy IV.  Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim; miłośniczka kultury Hiszpanii.  Zwiedzała część tego kraju, podczas pracy jako nauczycielka języka angielskiego w szkole w Andaluzji,  w czasie praktyk nauczycielskich na Wyspach Kanaryjskich oraz na koloniach językowych w La Coruña. Na wyjazdach studyjnych odwiedziła między innymi szkoły w Finlandii – niedościgniony wzór szkolnictwa.

Uważa że nauka języka obcego opiera się na poszerzaniu wiedzy poprzez używanie tego języka a nie samym poznawaniu samego języka.  Kocha góry – Norweskie fiordy i Lofoty zaprowadziły ją za koło podbiegunowe .W ziemię to zapalona narciarka a w lato miłośniczka chodzenia po Bieszczadach i słowackiej stronie Tatr.