Izabela Pilarczyk

psycholog i oligofrenopedagog

absolwentka psychologii w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie oraz pedagogiki w Wyższej Szkole Humanistyczno – Pedagogicznej w Łowiczu; a także studiów podyplomowych Psychologia Dzieci i Młodzieży – wspieranie rozwoju, Oligofrenopedagogika oraz Edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu. Ukończyła kurs Psychoterapia Poznawczo – Behawioralna Dzieci i Młodzieży. Wykorzystuje metody arteterapeutyczne od początku pracy zawodowej w różnych środowiskach m.in. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Urzeczu, gdzie prowadziła pracownię arteterapii. W Szkole Podstawowej nr 382 w Warszawie, założyła szkolny zespół wokalno-instrumentalny Flażoletki. Jako trener umiejętności społecznych prowadziła TUS dla dzieci w młodszym wieku szkolnym przy Stowarzyszeniu Przymierze Rodzin. Prowadziła terapię z dziećmi ze spektrum autyzmu. Prowadzi konsultacje psychologiczne indywidualne i rodzinne, warsztaty rozwojowe dla młodzieży i rodziców. Pasjonatka sztuki od zawsze, prowadzi na Facebooku grupę “Twórczość z szuflady”, która daje przestrzeń różnym artystom do publikowania swojej twórczości.