Anna Kapczuk

Nauczycielka edukacji wczesnoszolnej, terapeuta specjalny, nauczyciel wspomagający

Wychowawczyni klasy I. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: Pedagogika przedszkolna i pedagogika wczesnoszkolna. Wcześniej ukończyła Pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą. Jest absolwentką studiów podyplomowych z zakresu: Oligofrenopedagogika i wczesna interwencja pedagogiczna i logopedyczna oraz Zarządzanie i marketing w oświacie.

Pogłębiała swoją wiedzę na kursach i warsztatach zdobywając między innymi dyplom nauczyciela Montessori w Polskim Instytucie Montessori i Polskim Stowarzyszeniu Montessori oraz dyplom Terapeuty ręki.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel w przedszkolu oraz szkole Warsaw Montessori School.  W wolnych chwilach lubi spacerować z psem i uprawiać sporty (m.in. lekkoatletyka, nordic  walking, jazda rowerem). Prywatnie mama Marysi i Zosi.