Agata Czyrka

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej

Wicedyrektor. Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ukończyła również pedagogikę korekcyjną na tej uczelni. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela oraz dyrektora w placówkach przedszkolnych i szkołach – m.in. Akademii Maluchów w Warszawie czy placówkach edukacyjnych Tosi i Franka w Grodzisku Mazowieckim. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć metodą Glottodydaktyki Ojczystojęzycznej prof. Rocławskiego, Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz i „Dziecięcej Matematyki” prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej.

Zafascynowana Pozytywną Dyscypliną, aktywnymi metodami nauki i rozwijaniem wewnętrznej motywacji u dzieci. Prywatnie żona Krzysztofa oraz mama Poli i Lilianny.