Martyna Jakubowska

Nauczycielka języka angielskiego i rosyjskiego

absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Magister filologii o specjalności lingwistyka stosowana języka angielskiego z językiem rosyjskim. Jako językoznawca posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, badawcze i międzykulturowe. W 2017 roku zdała egzamin na Państwowy Certyfikat Federacji Rosyjskiej TRKI potwierdzający znajomość języka rosyjskiego.
Biegle mówi w trzech językach. Od 2018 roku uczy w szkołach językowych, gdzie prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla różnych grup wiekowych. Przygotowuje kursantów do egzaminów Cambridge, a w czasie pracy kładzie nacisk na poznanie żywego języka. W 2021 roku pozytywnie ukończyła kurs “Praca z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”.
Prywatnie miłośniczka podróżowania. Towarzyszka i przewodniczka psa Zory.