Julita van der Linden

Psycholog, nauczyciel wspierający

Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie (specjalizacja psychologia kliniczna), Uniwersytetu Łódzkiego (wydział zarządzania). Pogłębia wiedzę psychologiczną i pedagogiczną na licznych szkoleniach i warsztatach. Doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym zdobywała podczas obserwacji i interwencji terapeutycznych w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym „RiM” oraz w poradni Przystań Psychologiczna.

Pasjonuje się psychologią i zdrowym stylem życia. Szczególnie zajmują ją zagadnienia dotyczące funkcjonowania emocjonalnego człowieka oraz psychoedukacji. Lubi przyrodę, podróże, jazdę na rowerze, gry planszowe.

Wolontariuszka poradni telefonicznej dla osób w kryzysie emocjonalnym Instytutu Psychologii Zdrowia PTP. Obecnie jest w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia w Warszawie.