Bogumiła Orłowska

Nauczycielka języka angielskiego

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Od trzech lat pracuje jako lektor w szkole języka angielskiego Happy School w Nadarzynie. Czynna instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, wychowawca kolonijny, współorganizator obozów, zimowisk, rajdów i biwaków harcerskich, w przeszłości również drużynowa gromady zuchowej. Dzięki wieloletniej działalności w harcerstwie odkryła, że jej pasją jest praca z dziećmi. Lubi długie wędrówki, jazdę na nartach i wielogodzinne wycieczki rowerowe. Obecnie zamierza rozwijać swoją pasję do języka angielskiego na studiach tłumaczeniowych, a także marzy o tym, żeby zdobyć kiedyś zawodowy tytuł mistrza cukiernictwa.